کشتی غرق شده حامل سرامیک کف 80*80 پرسپولیس به مقدار 900 تن بود

برش های منحنی مستلزم این است که کاشی و سرامیک کف 80*80 پرسپولیس را به صورت یک گیره ثابت کنید، آن را با یک پارچه نرم یا مقوا از هر دو طرف حرکت دهید تا از خراشیدگی جلوگیری شود.

برای انجام یک تناسب با کیفیت بالا، باید:

عمق دادن باید به تدریج انجام شود و در یک مرحله برش هایی به عمق 2-3 میلی متر ایجاد کنید.
برش های کوچکی را در تمام ضخامت یکباره ایجاد کنید.
برای جلوگیری از تماس تصادفی دیسک با سطح جلویی، توصیه می شود در هر دو طرف علامت گذاری کنید. سپس یک برش مداوم در امتداد قسمت براق ایجاد کنید و از داخل تا انتها کار را تمام کنید.


بهتر است لبه های مجعد را با چرخ و لبه های صاف را با ابزار دیگری ساده تر درست کنید. این کار از هزینه خرید دیسک الماس و همچنین گرد و غباری که هنگام کار با این روش ایجاد می شود، جلوگیری می کند.

اگر آسیاب در دسترس نباشد، ممکن است ابزار برقی دیگری در این نزدیکی وجود داشته باشد. زمانی که سرعت مهم نیست، می توانید از یک اره معمولی با تیغه نیز برای کار روی سنگ استفاده کنید. برش کاشی با چنین ابزاری با پردازش هر ماده دیگری تفاوتی ندارد. تنها چیزی که نیاز دارید یک فایل مخصوص و خیساندن اولیه کاشی است.

برای کاشی های ضخیم، اره منبت کاری اره مویی موثر نیست. برای روکش دیوار و برش قطعات با شعاع انحنای زیاد مناسب است.

روی میزی که قصد برش کاشی را دارید، باید یک تکه تخته سه لا یا مواد دیگر را پهن کنید تا سطح آن آسیب نبیند.

برای برش های کم عمق، کاشی ها را می توان حذف کرد. جرم آن و نیروی اصطکاک رو به پایین با میز برای ثابت نگه داشتن آن کافی است. برای اعماق جدی تر، اگر امکان تعمیر کاشی با پا وجود نداشته باشد، ممکن است به کمک یک شریک نیاز باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.