کت شلوار زنانه عقد برای تاییده مادر شوهر!

البته، نمادهای کت و شلوار زنانه و کت شلوار زنانه عقد سال‌هاست وجود داشته‌اند: مارلن دیتریش در فرشته آبی، ویبک نادسن با لباس Le Smoking در عکس هلموت نیوتن در سال 1975 و دایان کیتون، گریس جونز و مدونا فکر کنید.

اخیراً، هلوئیز لتیسیه از گروه کریستین و کوئینز و ژانل مونا، ستاره پاپ استار پانجنس‌آمیز را داشته‌ایم که در حال اجرای نمایش پر ستاره رالف لورن پاییز/زمستان 2019 با تاپ تاکسیدو بدون پشت، پاپیون و دامن براق.

گورملی می‌گوید: «من معتقدم کت و شلوارهای زنانه برای مدت طولانی «روشن» بوده‌اند که تقریباً مانند شلوار جین یا تی‌شرت سفید عالی، اینجا هستند تا بمانند. “من معتقدم که هر زن باید حداقل یک کت و شلوار حماسی در کمد لباس خود داشته باشد.”

این مقاله حاوی پیوندهای وابسته است، به این معنی که اگر خواننده ای کلیک کند و خرید کند، ممکن است کمیسیون کمی کسب کنیم.

تمام روزنامه نگاری ما مستقل است و به هیچ وجه تحت تأثیر هیچ تبلیغ کننده یا ابتکار تجاری نیست با کلیک بر روی پیوند وابسته، می پذیرید که کوکی های شخص ثالث تنظیم می شوند.

ما یک لطف کوچک برای درخواست داریم میلیون ها نفر هر روز برای دریافت اخبار آزاد، مستقل و با کیفیت به گاردین مراجعه می کنند و خوانندگان در 180 کشور در سراسر جهان اکنون از ما حمایت مالی می کنند.

ما معتقدیم که همه مستحق دسترسی به اطلاعاتی هستند که بر اساس علم و حقیقت، و تجزیه و تحلیل ریشه در اقتدار و صداقت دارند.

به همین دلیل است که ما انتخاب متفاوتی انجام دادیم: گزارش‌های خود را برای همه خوانندگان، صرف نظر از اینکه کجا زندگی می‌کنند یا توانایی پرداخت آن‌ها را دارند، باز نگه داریم.

این بدان معنی است که افراد بیشتری می توانند بهتر آگاه شوند، متحد شوند، و الهام گرفته شوند تا اقدامات معناداری انجام دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.