تراکتور بیل دار برای شخم زدن زمین در سریع ترین زمان ممکن مناسب است

دوی های تراکتور معمولاً با تراکتورهای کلاسیک یا کلاسیک مرتبط هستند، اما مسابقات سالانه تراکتور یادبود باب کوچک که در Ballinamult، Co. Waterford برگزار می شود، روزی است که تراکتورهای کار با افتخار به کمک یک هدف خوب به جاده می روند.

این دویدن در روز سال نو برگزار شد و در مجموع حدود 230 وسیله نقلیه در آن شرکت کردند و بیش از 10000 یورو برای “Hike for Nell” جمع آوری شد، رویدادی برای کمک به بیمارستان Waterford که از بسیاری از دوستان و اقوام شرکت کنندگان مراقبت کرده است.

لازم به ذکر است تراکتور بیل دار کار های مربوط به شخم زدن و زیر و رو نمودن خاک را با دقت بالایی انجام می دهد.

تراکتور

علاوه بر جمع آوری پول برای جنبش آسایشگاه محلی، این اجرا بینش خوبی در مورد نوع تراکتورهایی که در حال حاضر در مزارع ایرلندی استفاده می شود به دست داد.

آسایشگاه راه اندازی تراکتور شرکت واترفورد
وقت آن است که در روز سال نو در Ballinamult گرد هم بیاییم
از آنجایی که تراکتورها بزرگتر و در نتیجه کمتر هستند و عملیات میدانی بسیار سریع است، گرفتن آنها در حال کار در مزارع آنچنان منظره معمولی نیست.

بنابراین، این دوها دریچه ای به ناوگان ایرلندی ارائه می دهند و انتخاب بسیار جالبی در آن مشاهده می شود، با درصد بسیار زیادی که بیش از 100 اسب بخار قدرت دارد، اگرچه احتمالاً این تراکتور اصلی مزرعه ای است که همراه آن آورده می شود، بنابراین کاملاً نخواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.