با چرم در ترکیه از آفتاب سوختگی جلوگیری کنید

n هر محصول Montblanc ترکیبی از هنر گذشته، فن آوری های مدرن و طراحی جاودانه است. از خلاقیت طراحان Montblanc گرفته تا تهیه چرم از دباغی های فلورانسی در امتداد رودخانه آرنو، تا کنترل کیفیت: تمام مراحل فرآیند در یک مرکز واحد انجام می شود.

امروزه چرم در ترکیه برای موارد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد و فرآورده های با ارزشی از پرم های باکیفیا حاصل می گردد.

اسباب بازی

طیف گسترده ای از تجهیزات پیشرفته – از اتاقک های آب و هوایی برای شبیه سازی شرایط محیطی گرما و رطوبت گرفته تا ربات تک بازویی که مقاومت تسمه های شانه ای را آزمایش می کند – ضمانت مطابقت با استانداردهای بالای کیفیت و دوام مورد نیاز برای محصولات Montblanc را تضمین می کند.

کاردستی و خلاقیت
چرم یک ماده منحصر به فرد است که نیاز به حداکثر توجه به جزئیات دارد. ایجاد هر محصول منفرد Montblanc تنها به مهارت و تجربه متخصصان ما بستگی دارد. به لطف دانش عالی از ویژگی های چرم، انواع برش و روش های مونتاژ تک تک اجزا، صنعتگران شاهکارهای معتبری خلق می کنند. کالاهای چرمی Montblanc در فلورانس از بیش از 80 سال تجربه بهره می برد و مکانی است که میراث و سنت در یک مرکز تخصصی واحد برای حفظ و انتقال به هم می پیوندند.

 

اولین کارگاه چرم در حدود سال 1935 در نزدیکی آفنباخ، یکی از مراکز عصبی صنعت چرم آلمانی، با همان وقف صنعتگرانی که به ابزارهای نوشتاری اختصاص داشت، تأسیس شد.

حدود 50 سال بعد کالاهای چرمی Montblanc در فلورانس افتتاح شد. پلتریا که در ایتالیا و در یکی از مهمترین مراکز فرآوری چرم در جهان قرار دارد، به نقطه مرجعی برای ساخت چرم عالی تبدیل شده است.

در اینجا طراحان ما محصولات نوآورانه ای ایجاد می کنند و دانش صنعتگران سنت های صنایع دستی را که برای قرن ها منتقل شده است، ادامه می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.