با اسباب بازی پارکینگ سگهای نگهبان به تقویت حافظه کودکان خود بپردازید

ویژگی‌های اساسی اسباب‌بازی‌های جنسیتی که آن‌ها را برای دختران و پسران جذاب می‌کند چیست؟ به نظر نمی رسد رنگ یا شکل باشد، زیرا نوزادان هر دو جنس رنگ های مایل به قرمز و شکل های گرد را بیشتر از رنگ های مایل به آبی و شکل های زاویه دار دوست دارند.

یکی از اسباب بازی هایی که به صورت مشترک بین دختر ها و پسرها استفاده می شود اسباب بازی پارکینگ سگهای نگهبان است.

ما اکنون در تلاشیم تا مشخص کنیم که آیا پسرها وسایل نقلیه اسباب‌بازی را دوست دارند، زیرا آنها دوست دارند چیزهایی را که در فضا حرکت می‌کنند تماشا کنند.

 

صورتی داستان متفاوتی است. ترجیح جنسیتی برای رنگ صورتی پس از ترجیحات برای عروسک ها و وسایل نقلیه ظاهر می شود. نوزادان 12 تا 24 ماهه در حال حاضر ترجیحات اسباب بازی های جنسیتی را نشان می دهند، دختران علاقه بیشتری به عروسک ها و پسران علاقه بیشتری به ماشین نشان می دهند. اما در این سن، هم دختران و هم پسرها رنگ صورتی و قرمز را به آبی ترجیح می دهند.

ترجیح دختران برای رنگ صورتی در حدود سه سالگی ظاهر می شود و می تواند از نظر اجتماعی مانند ترجیحات رنگ بزرگسالان به دست آید.

از آنجا که دختران سال های اولیه خود را با بازی با اسباب بازی های صورتی سپری می کنند و از این اسباب بازی ها لذت می برند، ممکن است رنگ صورتی را دوست داشته باشند.

سنی که در آن ترجیح به رنگ صورتی ظاهر می شود با درک کودکان از دختر یا پسر بودن آنها نیز همزمان است. تقریباً در این سن، آنها به دنبال اطلاعاتی در مورد آنچه که افراد همجنس خود انجام می دهند و دوست دارند، می گردند.

دخترها می بینند که دختران رنگ صورتی را دوست دارند و دوست دارند با عروسک بازی کنند.

بنابراین آنها ترجیحات جنسیتی اسباب بازی و همچنین ترجیحات رنگ را اتخاذ می کنند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.